DP WORLD | WAALWIJK | RÓŻNE STANOWISKA | €11,92 – €27,36

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-27 EUR/h
  • Firma: DP World
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

DP World zapewnia dopasowane, skalowalne i progresywne rozwiązania 3PL i 4PL, które dostosowują się do ewolucji branży i rynku. W miarę ewolucji branży i rynku. Jako firma globalna, Syncreon ma ponad 100 lokalizacji i ponad 14 000 pracowników na całym świecie. Współpracujemy z

z klientami, aby zapewnić wyspecjalizowaną logistykę, doskonałość operacyjną, wartość dodaną

oraz możliwości dla pracowników i udziałowców.

Miejsce pracy:

Waalwijk

Zakres obowiązków:

Praca odbywa się w kilku różnych działach:

Operator EPT: kompletacja, wysyłka i załadunek towarów przy użyciu elektrycznego wózka paletowego (EPT); przygotowywanie i przetwarzanie palet poprzez skanowanie i etykietowanie palet oraz budowanie, dzielenie i owijanie palet. W związku z tym wymagane będzie ręczne przenoszenie pudeł o wadze do 23 kilogramów.

Dział ciężki: rozładunek ciężarówek i kontenerów oraz przenoszenie ciężkich skrzyń (mniej niż 23kg) na linię produkcyjną i z powrotem; przetwarzanie palet z towarami poprzez skanowanie, etykietowanie, sortowanie, konsolidowanie i liczenie produktów.

Dział lekki: precyzyjna praca przy małych materiałach/elementach elektronicznych; obróbka palet poprzez skanowanie i etykietowanie produktów oraz wkładanie/wyjmowanie kabli i adapterów.

Dział: ciężki/lekki

– 1 zmiana (R&S)

– 2 zmiany (Disti/EMC, Options, 2T, CFS)

– 3 zmiany (SFP, Merge)

Precyzyjna praca z małymi materiałami elektronicznymi, komponentami elektronicznymi; przetwarzanie palet poprzez skanowanie i etykietowanie produktów oraz wkładanie / wyjmowanie kabli i adapterów.

Kierowca (REACHTRUCK) wózka wysokiego składowania (skala C) : jazda wózkiem wysokiego składowania w celu kompletacji zamówień pełno paletowych, uzupełnienia lub odbioru produktów oraz umieszczania ich na magazynie lub w przyczepach/kontenerach; przygotowanie i obróbka palet poprzez skanowanie i etykietowanie palet oraz budowanie, dzielenie i owijanie palet (ręczne przenoszenie pudeł o masie do 23 kilogramów)

Kierowca (FORKLIFT) wózka widłowego (skala C) : jazda wózkiem widłowym w celu wykonywania załadunku i rozładunku przyczep i kontenerów; przygotowanie i obróbka palet poprzez skanowanie i etykietowanie palet oraz budowanie, dzielenie i owijanie palet (ręczne przenoszenie pudeł o masie do 23 kilogramów)

Dodatkowe obowiązki:

Praca na linii akcesoriów (pick/pack) proces

Przenoszenie i przygotowywanie palet do właściwej linii wysyłkowej oraz zbieranie pudełek z przenośnika taśmowego i układanie ich na paletach.

2T + CFS: Zmiana ustawień komputera i umieszczanie jednostek w regałach do wypełnienia

R&S: Pakowanie, ładowanie i zabezpieczanie regałów zgodnie z instrukcjami.

Stawka:

Operator EPT – 3 zmiany – €12,40/h brutto

1 zmiana (R&S)

2 zmiana ( EDB, Inventory, Quality, Disti/EMC, Options, Receiving, 2T, CFS)

3 zmiana (SFP, Merge)

Pracownik dział: ciężki – 3 zmiany – €11,92/h brutto

2 zmiana (EDB, Disti/EMC, Options, Receiving, 2T, CFS)

Pracownik dział: lekki – 3 zmiany – €11,92/h brutto

2 zmiana (Disti/EMC, Options, 2T, CFS)

Pracownik dział: ciężki/lekki – €11,92/h brutto

2 zmiana(EDB, Disti/EMC, Options, Receiving, 2T, CFS)

3 zmiana(SFP, Merge)

Kierowca Reach Truck – bez doświadczenia: €13,10/h brutto, z doświadczeniem: €13,62/h brutto

2 zmiana (Inventory, Receiving, Options, EDB, Disti/EMC, 2T, CFS)

Kierowca Fork Lift Truck – bez doświadczenia: €13,10/h brutto, z doświadczeniem: €13,62/h brutto

2 zmiana (Receiving)

3 zmiana (SFP)

Dodatki zmianowe:

Nadgodziny (powyżej 40h) – 130% – €15,43 do €17,70/h brutto

Sobota: 150% – €17,88 do €20,43/h brutto

Niedziela: 200% – €23,84 do €27,36/h brutto

Zmiany:

2 zmiany wszystkie godziny + 8,75% = €12,96 – €14,81/h brutto

2 zmiany w nocy przez wszystkie godziny +11,25% = €13,26 – €15,15/h brutto

3 zmiany wszystkie godziny +13,75% = €13,55 – €15,49/h brutto

Praca w sobotę na 2 zmiany po 40 godzin +58,75% = €18,92 – €21,62/h brutto

Praca w sobotę na 2 zmiany po 40 godzin w nocy +61,25% = €19,22 – €21,96/h brutto

Praca w sobotę na 3 zmiany po 40 godzin +63,75% = €19,51 – €22,30/h brutto

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

dodatek 3€ dla kierowcy samochodu służbowego

buty robocze

Wymagania:

zaświadczenie o niekaralności

elastyczność

Kierowca RT/FL – certyfikat lub doświadczenie

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€89,50 – koszt tygodniowy zakwaterowania po przepracowanych 200h (zniżka za zakwaterowanie zostanie dokonana tylko wtedy, gdy pracownik pracuje co najmniej 30 godzin / w / w i nie mają nieobecności. (cotygodniowa kontrola))

€109,50 – koszt tygodniowy zakwaterowania bez zniżki.

€30,35 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

€2,75 dziennie za dojazd do pracy jako pasażer

€1,10 dziennie kaucja za rower

Proszę wysyłać aktualne CV.